Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi

Bilgi teknolojileri hizmetimizden Yerinde Bilgisayar servisi; internet arızaları, Firewall, Bilgisayar ve ekipmanları için oluşabilecek sorunlar için yerinde destek hizmeti ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekipler tarafından verilen hizmetimiz için iletişim numaralarımız’dan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Güvenilir IT destek hizmetleri sağlayıcınız olarak, BigaNet Bilişim’in Bilgisayar Hizmeti beklentilerinizi en üst düzeyde sağlamayı hedefler. İstanbul ilçelerini içeren hizmet alanımızdaki müşteriler için çözümler sunma konusundaki on yılı aşkın tecrübe sahibi ekiplerimiz ile destek sağlıyoruz. Biz rekabetçi ve gerçekçi fiyatlandırma, güvenilir tavsiye ve mükemmel müşteri hizmeti ilkeleri tarafından katma değerli bilgisayar servisi ve IT Destek hizmeti sunuyoruz.

Ekibimiz Sertifikalı bilgisayar ve ağ uzmanlarından oluşan, alanlarında profesyonel olan ekibimiz, bilişim sektöründe çok çeşitli sorunları teşhis etme ve çözme konusunda engin deneyim ve tecrübeye sahiptir. Bizimle, sisteminiz veya iletişim ağları için olsun, Bilgi Teknolojileri ile ilgili sorunlarla başa çıkmak konusunda asla endişelenmenize gerek kalmadan iletişime geçebilirsiniz. Günümüz Bilgi çağı ve bu sebeple verilerinizi önemsiyoruz. verilerinizi korumak çözümler üretiyor ve Veri güvenliğiniz bizler için daima birinci hedeftir.

Bilgisayar Bakım Hizmeti; Şirketiniz için Bakım Destek hizmeti fiyatı belirlerken Bilgisayar ağınızın büyüklüğü, aktif olarak kullanılan bilgisayar sayısı, destek anlaşmasına dahil olacak cihazların (Bilgisayar, Firewall, Sunucu, IP Santral, IP Kamera, Yazıcı v.b.) sayısı Destek hizmeti fiyatlarımızı belirlemektedir.

Bilgisayar Servisi çağırmak için  0 212 912 11 59 numaramız dan bizleri arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir