Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım anlaşması hizmeti ile IT ekibi ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.

Davetiniz üzerine sistemlerinizin analizleri yapılarak sisteminizin yeni sorunlar çıkartmaması için bakım hizmeti alabilirsiniz.

Yapılan bakım anlaşması sürecinde verilen hizmet ile Sunucu odası yönetimi ve Bilgisayar, Yazıcı vb. teknoloji ürünlerinde, yazılım ve donanım sorunlarınız, veri güvenliğiniz, network ağınız, yedekleme sistemleriniz kontrol edilerek sistemlerde bulunan ve oluşabilecek sorunları analiz edere sistemlerinizin daha sağlıklı çalışması amaçlanır. 

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, monitör, yazıcılar, tarayıcılar, projeksiyon cihazlarınız, kamera cihazlarınız gibi çevre birimlerinizin gerekli orijinal yedek parçaları sağlanmakta, gerekli programlarının kurulumu yapılmakta, Kurulan programların eğitim desteği verilmekte, ve anlaşma kapsamında sizin ihtiyaçlarınız belirlenerek eklemeler yapılabilmektedir.

RAF TİPİ SUNUCULAR

İşten işletmeye kritik iş yükleri için performans, esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlayarak veri merkezinizi modernleştiren raf için optimize edilmiş sunucular.
Pensando Dağıtılmış Hizmetler Platformu ile etkinleştirilen HPE sunucuları, basitleştirilmiş ve sunucu ucuna genişletilen veri merkezi koruması, telemetri ve derinlemesine gözlemlenebilirlik sağlayan, donanımla hızlandırılmış bir yazılım tanımlı hizmetler paketi sunar.

DİKEY TİP SUNUCULAR

Küçük veya orta ölçekli işletmenizi yürütmenize ve şirket içi ve hibrit bulut altyapınızı basitleştirmenize yardımcı olacak sunucular, seçenekler, araçlar ve destek.
Uzak ofisler ve büyüyen işletmeler için ideal seçeneği edinin ve hibrit bulut altyapınızda çeviklik, güvenlik ve ekonomik kontrol sağlayın. HPE ProLiant Tower Sunucular, basit, verimli iş değeri sunar ve TCO’nuzu düşürmek için kolay uzaktan erişim ve gelişmiş enerji verimliliği sağlayan kanıtlanmış yapılandırmalar dahil olmak üzere BT’yi basitleştirmek için kullanıcıdan ilham alan yeniliklere sahiptir.

Neden Bakım Anlaşması Yapılmalı?

Kurumsal Bakım Anlaşması; sistemlerinizin düzenli bakımının yapılmasını, oluşabilecek sorunları önceden tespit edip sorun gerçekleşmeden gerekli önlemler alınarak sistemlerinizin sorun çıkarma ihtimalleri minimize edilmesi sağlanır. Teknoloji bilgi paylaşım ekibimiz tarafından Gelişen teknoloji yeniliklerinden haberdar olmanız ve teknolojiye ayak uydurmanız sağlanarak verimli ve hızlı çalışmanız sağlanır.

Bakım Anlaşması ile Birlikte Hangi Hizmetleri Alırım?

IT Danışmanlık ve Destek hizmeti

Server odası kontrol ve Bakım hizmeti

HPE Server Destek Hizmeti

Dell Server Destek Hizmeti

Kablolu, Kablosuz Network kontrol ve bakım hizmeti

IP Santral bakım onarım hizmeti

Bilgisayar bakım onarım hizmeti

Yazıcı bakım onarım hizmeti