Bilgisayar Servisi

Bilgisayar-Servisi

Bilgisayar Servisi olarak hizmeti hızlı ve alanında uzman ekip personellerimizle servis anlayışını bir tık yukarı taşıyoruz.

Arayın. Arıza kaydı oluşturun. Ardından ekibimiz en kısa sürede sizlere çözüm sunacaktır.

Neden Bilgisayar Servisi ?

Konusunda uzman ekibimiz, cihazınızın donanımsal ve yazılımsal kontrollerini yaparak size bilgi verir bu adımlardan sonra yapılan bilgilendirme sonucunda onay alınırsa arızalı olan ürünün siparişi verilir fiyatlandırma yapılır ve işlem başlar, onay alınmadan yedek parça ve sarf malzeme için hiç bir ücret talep edilmez.

Bilgisayar bakım anlaşması:

İşletmelerin bilgisayarlarında oluşabilecek sorunlara çözüm üreterek düzenli bakımları yapılmaktadır. Bakım anlaşması yapılarak cazip fiyatlarla bütün bilgisayarların bakımlarını oluşabilecek sorunların ön görülerek ortadan kaldırılmasıyla ekonomi fiyatlarla bilgisayar bakım anlaşması yapılmaktadır. Aylık bakım anlaşması yapılan firmalar danışmanlık, uzaktan yardım ve telefon desteği hizmetimizden ücretsiz faydalanmaktadır.

  • Aylık Bakım Hizmeti Bilgisayar başına ücret belirlenir.
  • Minimum 2 bilgisayar olması gerekir.
  • Bakım esnasında kullanılan yedek parça ve/veya sarf malzeme ayrıca ücretlendirilir.
  • Uzak bağlantı yardım ve telefon desteği ücretsizdir.
  • Servis hizmetimiz İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasını kapsamaktadır.
  • Bakım için keşif yapılarak fiyat verilmektedir.

Bilgisayar Servisinde yüzlerce mutlu müşterimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bilgisayar Servisi hizmetimiz ile kurumsal bilgisayarcı arayanların sorunlarına hızlı çözümler sağlıyoruz. Günümüz şartlarında Teknik Servis firmaları bilgisayarınızı kendilerine getirmenizi ister, Biz bilgisayarınızda oluşan sorunları bilgisayarlarınızın kurulu olduğu yerde çözüm sunuyoruz. 

Bilgi teknolojileri hizmetimizden Yerinde Bilgisayar servisi; internet arızası, Firewall, Bilgisayar ve ekipmanları için oluşabilecek sorunlar için yerinde destek hizmeti ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekipler tarafından verilen hizmetimiz için iletişim numaralarımız’dan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar Servisi
Bilgisayar servisi, Server, IP Telefon,Firewall

Güvenilir IT destek hizmetleri sağlayıcınız olarak, BigaNet Bilişim’in Bilgisayar Hizmeti beklentilerinizi en üst düzeyde sağlamayı hedefler. 

Servis verdiğimiz bölge:

İstanbul ilçelerini içeren hizmet alanımızdaki müşteriler için çözümler sunma konusundaki on yılı aşkın tecrübe sahibi ekiplerimiz ile destek sağlıyoruz. Biz rekabetçi ve gerçekçi fiyatlandırma, güvenilir tavsiye ve mükemmel müşteri hizmeti ilkeleri tarafından katma değerli IT Destek hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayar Servisi Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, sistem yenileme, işletim sistemini yükseltme, işlemci performansını artırma gibi alanlarda da hizmet veren firmamız bütün marka cihazlar için  servis desteği vermektedir.

Ekibimiz Sertifikalı bilgisayar ve ağ uzmanlarından oluşan, alanlarında profesyonel olan ekibimiz, bilişim sektöründe çok çeşitli sorunları teşhis etme ve çözme konusunda engin deneyim ve tecrübeye sahiptir. Bizimle, sisteminiz veya iletişim ağları için olsun, Bilgi Teknolojileri ile ilgili sorunlarla başa çıkmak konusunda asla endişelenmenize gerek kalmadan iletişime geçebilirsiniz. Günümüz Bilgi çağı ve bu sebeple verilerinizi önemsiyoruz. verilerinizi korumak çözümler üretiyor ve Veri güvenliğiniz bizler için daima birinci hedeftir.

Bilgisayar Bakım Hizmeti; Şirketiniz için Bakım Destek hizmeti fiyatı belirlerken Bilgisayar ağınızın büyüklüğü, aktif olarak kullanılan bilgisayar sayısı, destek anlaşmasına dahil olacak cihazların (Bilgisayar, Firewall, Sunucu, IP Santral, IP Kamera, Yazıcı v.b.) sayısı Destek hizmeti fiyatlarımızı belirlemektedir.

Bilgisayar Servisi çağırmak için  0 212 912 11 59 numaramız dan bizleri arayınız.


Bilgisayar Servisi Hizmetlerimizden Bazıları

Network Kurulumu

NETWORK KURULUMU

Disk yükseltme

DİSK YÜKSELTME

Veri Kurtarma
Veri Yedekleme

DATA- VERİ YEDEKLEME