NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Network Kurulumu : Network kurulum hizmeti, detaylı incelemeler ve planlamalar sonucu yapılarak altyapı hizmeti olarak sunulmaktadır. Network Kurulumu öncesinde ihtiyaçlar belirlenerek, ihtiyaçlar doğrultusunda öngörülen altyapı projesi oluşturulur. Onaylanan projeler belirlenen  süreler dahilinde kurulur ve çalışır durumda müşteriye teslim edilir.

LAN/WAN Ağ Yönetimi : Network yönetimi talep doğrultusunda tarafımızca üstlenilmektedir. Bilgisayar ağ yönetim hizmeti kapsamında mevcut bilgisayar ağı (Network), yerinde ön araştırmaya tabi  tutulur. Ön araştırma sonucunda edinilen bilgiler doğrultusunda bilgisayar ağınızın analizi yapılarak izlenir. Bir arıza durumunda uzaktan erişim veya yerinde destek sağlanarak giderilmektedir.

  • NETWORK ARIZALARI

          “Ağdaki dosyaları görmüyorum.”
          “İnternete giremiyorum sayfalar açılmıyor.”
          “internetim zaman zaman kesiliyor.”
          “İnternetim çok yavaş çalışıyor.”

  • BİLGİSAYAR AĞ SORUNLARI

Network performans problemi olan sistemlerde var olan problemlerini açığa çıkarmak ve performansı arttırmak amacıyla Network dinlenmektedir. Detaylı olarak gerçekleştirilen bu hizmette amaç ağda bulunan darboğazları belirlemek ve performans kaybını minimuma indirmektir.