BigaNet Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

Sektör ve kurum ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşan BigaNet Bilgi Teknolojileri; Her sektörden  kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunmaktadır.
İstanbul’da bulunan BigaNet, kuruluşa ve ihtiyaca özel çözümler üreterek 7/24 servis anlayışı içinde müşterilerine çözümler sunmaktadır.

BigaNet, Dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri (CISCO, HP, JUNIPER, MICROSOFT, ORACLE, IBM, DELL, SYMANTEC, CHECK POINT, EMC, vd.) ile çalışmaktadır. Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün uzman firmaları ile de yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Eğitimli ve üstün deneyimli güçlü kadrosu ile pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir. Gelişen son teknolojileri yakından takip ederekprensiplerine uygun hizmet vermekte; müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan kuruluşlardan oluşan BigaNet Bilgi Teknolojileri, sürekli güncellenen ve genişleyen bir çözüm yelpazesinde, “Tek Noktadan Toplu Teknoloji Çözümleri” sunmaktadır.

BigaNet, müşterilerinin iş süreçlerinde mobiliteyi yakalamalarını sağlayan mobil ve diğer IT çözümlerini geliştirmeye her geçen gün yenilerini ekleyerek devam edecektir.Başarıya ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile ekip çalışmasının gücüne inanan BigaNet, müşteri ve sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını örgütleyerek, proje kurulumlarını, tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Güçlü “Operasyon ve Teknik” grubu, “Satış Sonrası Destek” ekibi ve 7/24 “Help-Desk” hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

BigaNet, Çağımızın iletişim çağı olması sebebiyle sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek teknoloji ürünleri satış, kurulum ve satış sonrası desteği konusunda sorun yaşayan kuruluşları düşünerek çıktığımız bu yolda bayi ve çözüm ortaklarıyla beraber müşterek hareket etmeyi ve paylaşmayı kendine ilke edinmiştir.

BigaNet olarak insana ve emeğe değer veren, güven ve kalite odaklı çalışan, teknolojiyi sürekli takip edip, müşterilere özel çözümler sunan, tecrübeli ve dinamik bir ekiple hizmetlerine devam etmektedir.